Co oferujemy

Klasztor w Bassano Romano dysponuje dużym domem pielgrzyma, mogącym pomieścić nawet do 400 osób. Pokoje są zróżnicowane. Moga być one dogodne dla grup parafialnych, pielgrzymów, rodzin czy młodzieży. Mozna tu się zakwaterować jak i skorzystać z klasztornej kuchni i zdrowej żywności, również z klasztornego ogrodu.

W części hotelowej znajdują się pokoje 2, 3, 4 i 6 osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienką i prysznicem, te 6 osobowe posiadają dwie wewnętrzne łazienki.
Natomiast w części "młodzieżowej" znajdują się duże sale na 20-25 osób, również z łazienkami przystosowanymi do ilości miejsc.

Dom pielgrzyma, prócz kuchni zakonnej, która przygotowuje posiłki również dla gości z domu pielgrzyma, dysponuje także trzema osobnymi kuchniami, w których grupy mogą same przygotowywać sobie jedzenie. Kuchnie te dysponują lodówkami, chłodziarkami, garnkami i tym co niezbędne jest do przygotowania posiłków. W tej sytuacji należny zaopatrzyć się w samodzielnie w produkty do gotowania i do zmywania a także w talerze i sztućce, najlepiej jednorazowego użytku. 

Dom pielgrzyma posiada również dwie kaplice, sale konferencyjna i sale na spotkania i rozmowy.

STRONA DOMU PIELGRZYMA W J.WLOSKIM


Opłaty za zakwaterowanie różnią się od rodzaju usług, od ilości osób w grupie a także od długości pobytu. Wahają się od 8 euro do 45 za dzień na osobę.